بیمه مسئولیت و طرح های خاص بیمه ای

بیمه‌های مسئولیت

 

بیمه مسئولیت که نسبت به سایر رشته‌های بیمه‌ای نو ظهور است، بیمه‌گزار را در قبال خسارت‌های ناشی از ادعای قانونی دیگران حمایت می‌کند.

با توجه به گسترش روزافزون ادعای خسارت از سوی دیگران بر علیه هر یک از افراد جامعه، ضرورت خرید انواع مختلف بیمه‌های مسئولیت امری انکارناپذیر است.

مسئولیت مدنی عبارت است از تعهد و التزامي كه شخص نسبت به جبران زيان وارده به ديگري دارد، اعم از آنكه زيان مذكور در اثر عمل خود شخص مسئول يا اعمال اشخاص وابسته به او و يا ناشي از اشيا و اموال تحت مالكيت يا تصرف وي به وجود آمده باشد .
بیمه مسئولیت بهترین پناهگاه برای در امان ماندن از تبعات مالی این التزام قانونی است.

بیمه مسئولیت مدنی قراردادی است که به موجب آن بیمه‌گر در ازای دریافت حق بیمه مقرر از بیمه‌گزار، متعهد است که در صورت تحقق خطر موضوع بیمه، زیان وارد به اشـخاص ثالث (در واقع اگر بیمــه نباشــد به بیمه‌گزار تحمیل می‌شود) را جبران کند.

انواع بيمه‌نامه‌های مسئوليت مدنی قابل ارائه در بیمه ملت:
بیمه ملت مفتخـر است به‌عـنوان توانگرترین بیمـه کشور و اولین بیمه الکترونیک در ارائه خـدمات بهـتر انواع بیمه‌های مسئولیت را در قالب ۴ شکل اصلی آن به شرح زیر ارائه کند:

– بيمه‌نامه مسئوليت مدنی كارفرما در قبال كاركنان
– بيمه‌نامه مسئوليت مدنی توليدكنندگان کالا در قبال استفاده‌کنندگان
– بیمه‌نامه مسئولیت مدنی حرفه‌ای
– بیمه‌نامه مسئولیت مدنی عمومی

بيمه‌نامه‌ مسئوليت قراردادی:

بیمه ملت آمادگی دارد تا مسئولیت قراردادی اشخاص در قبال یکدیگر را نیز براساس موازین فنی بیمه تحت پوشش قرار دهد. برای خرید چنین بیمه‌نامه‌هایی شما می‌توانید درخواست مکتوب و مشروح خود را از طریق شبکه نمایندگان بیمه ملت به شعب مربوطه  ارسال کنید. این مدیریت پس از دریافت درخواست شما بررسی‌های فنی را انجام داده و پاسخ مکتوبی به شما ارسال خواهد کرد.

Click to toggle

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

Click to toggle

Toggle content goes here, click edit button to change this text.

ارتباط با ما

  • خیابان انقلاب، چهار راه فلسطین، ضلع شمال غرب پلاک ۳۱۲، ساختمان مهر، طبقه
  • 66975650

  • 66975651

  • info@bimejan.com